Kubla lietošana ziemā

Kubla lietošana ziemā

2022-11-09

Kubla lietošana ziemā

Vai kublu drīkst lietot ziemā?
Ne tikai drīkst, bet tas pat ir ieteicams, kas var būt labāks par naksnīgām debesīm sēžot siltā kublā, kuru papildina masāžu sistēmas un gaisma. Bet neaizmirsti par cepuri, ejot karstā kublā uzliec cepuri, jo lielu daļu ķermeņa siltuma mēs zaudējam tieši caur galvu. Cepure palīdzēs regulēt ķermeņa temperatūru.

Kāda tad īsti ir pareiza ūdens temperatūra?
Ūdens temperatūra kublā nevajadzētu pārsniegt 40 grādus pēc celsija, jo tad ķermenis nespēs regulēt ķermeņa temperatūru, bet ja sanāk uzsildīt par dažiem grādiem siltāku, ilgi ūdenī neuzturies, neriskē ar savu veselību!


Ūdens uzsilšana ziemas periodā varētu aizņemt ilgāku laiku kā ierasts, bet nesatraucies gaidīšana būs tā vērta.
Bet lai kaut nedaudz paātrinātu kublā esošā ūdens uzsilšanu, izmanto vāku.
TERMO vāks ir ne tikai pievilcīgs un parocīgs, bet spēj uzturēt ūdens temperatūru siltu ilgāku laiku un neļauj tam ātrāk atdzist.

Ziemas periodā kad temperatūras stabiņš nokrīt zem nulles jāatceras kad ūdens pēc SPA procedūras no kubla ir obligāti jāizvada, pretējā gadījumā kublā esošās sistēmas var aizsalt.

Ja jūsu kublā ir uzstādīta airo masāžas sistēma ( gaisa sistēma) pēc ūdens izvadīšanas no kubla, ieteicams, šo sistēmu ieslēgt, tādā gadījumā atlikušais ūdens ar gaisa palīdzību tiks izvadīts no caurulēm.
Hidro masāžas sistēmu pēc ūdens izvadīšanas slēgt iekšā nedrīkst, no šīs sistēmas ūdens papildus nav jāizvada, izlēdzot hidro sistēmu, tas notiek automātiski.

Ja kublu nedomā izmantot ziemas aukstajos mēnešos, TavaPirts.lv komanda iesaka to ieziemot, uzglabāt siltākās telpās, bet ja tādas iespējas nav, neatstāj to neapsegtu.


P.S. Pie TavaPirts.lv komandas kublu iespējams arī nomāt, rezervē sev brīvo datumu zvanot
+371 22334114