Nenokavē! ATLAIDES LĪDZ 4000EUR! Spēkā līdz 28.02.2023

PIRTS PRIEKI RUDENĪ

PIRTS PRIEKI RUDENĪ

2022-09-20

PIRTS PRIEKI RUDENĪ

Tā vien liekas kad rudens ar straujiem soļiem ir iezadzies ik katra sētā, ne visi priecājas par šo gadalaiku, jo līdzi tas mēdz atnest lietavas, mazāk saules gaismas, drūmu,vēsu laiku un pat depresiju. Bet mēs, TavaPirts.lv komanda, gribam Tev teikt, nebēdā, ir daudz un dažādi veidi kā uzlabot savu labsajūtu šajā drūmajā rudens laikā!!!!
Izmanto šo laiku lietderīgi, ejot pirtī.
Vai zināji kad pirts rituāls var būt dziedējošs un tai pat laikā patīkams, izmanto šo laiku, lai izmēģinātu dažādas pirts tradīcijas un SPA cienīgus pirts rituālus.
Pirtī iešana nenozīmē tikai pēršanos ar pirts slotām un karsēšanos, palutini savu ķermeni ar kādu skaistumkopšanas rituālu, piemēram, pagatavo skrubi. Ar kafijas un medus skrubi nenošausi greizi. Kafija tavu ķermeni tonizēs, bet medus pabaros. Pēc skrubēšanās tavs ķermenis Tev pateiks paldies!
Atrodi laiku vasarā, vēlams līdz vasaras vidum, lai sasietu sev pirts slotas. Paša darināta pirts slota pirtī ienesīs pa visam citas sajūtas un smaržu. Izsenis jau pati pazīstamākā slota tika veidota no bērzu zariem, bērzs ir ļoti maigs, bet tai pat laikā ļoti spēcīgs koks.
Izmanto izdevību un papildini savus pirts priekus ar peldi kublā!
Kubls ar SPA burbuļiem un HIDRO masāžu tavu ķermeni izmasēs, uzmundrinās,tonizēs un relaksēs.