Pirts akmeņi!!!

Pirts akmeņi!!!

2022-08-10

Pirts akmeņi!!!

Pirts akmeņi ieņem ļoti lielu nozīmi pirtiņas būtībā, tāpēc ir daži ieteikumi kā tos uzturēt pie dzīvības un padarīt pirts rituālus kvalitatīvākus! Pirts akmeņiem ir jāpilda dažādas funkcijas, tiem ir jābūt siltumizturīgiem, ūdens izturīgiem un protams arī jāvada siltums!

#Lai nepiesārņotu pirtiņu akmeņus ieteicams noskalot ar tekošu ūdeni, pirms to kārtošanas.

#Veidojot krāvumu, ieteicams lielākos akmeņus kārtot apakšā un vidū, mazākos pirts akmeņus kārto virsotnē.

#Reizi gadā ieteicams pirts akmeņus pārskatīt, jo temperatūras maiņas dēļ tie var zaudēt savu izturību, turklāt uz pirts akmeņiem laika gaitā var sakrāties pirts procedūru laikā izmantotās aromatizētās eļļas un citi aromāti.

#Apaļos, gludos akmeņus var izmantot jebkurā pirtiņā, nevajadzētu izvēlēties akmeņus ar robiem, jo to kalpošanas mūžs nebūs ilgs.

#Lai pārliecinātos par akmens kvalitāti un stiprību, to iespējams pārbaudīt uzkarsējot līdz sarkankvēlei un iemetot aukstā ūdeni, temperatūras maiņas ietekmē, ja pirts akmens nebūs kvalitatīvs, tas saplaisās.

#Pirtij drīkst arī izmantot jūras un upes akmeņus, jo mūsu seņči ticēja, ka no tiem jau ir noskalota negatīvā enerģija un ka tie labi ietekmēs pirts rituālus!

#Popularitāti mūsdienās ir ieguvis- žadeīts! Tas ir pusdārgakmenis, žadeīts tiek uzskatīts par veselībai lietderīgāko akmeni, pateicoties tā bagātajam, sabalansētajam ķīmiskajam sastāvam, kurā ir vairāk nekā 60 mikroelementi. Tas ir vislabvēlīgākais urīnceļu, nieru un reproduktīvās stistēmas veselībai, kā arī stabilizē spiedienu un sirdsdarbību.VIEGLU GARU!