Medus – skaistumkopšanas līdzeklis pirtiņā!

Medus – skaistumkopšanas līdzeklis pirtiņā!

2022-08-10

Medus – skaistumkopšanas līdzeklis pirtiņā!

Medus ne tikai kalpo mūsu garšu kārpiņām kā izcils cukura aizstājējs, bet arī kā SPA procedūra visam ķermenim! Augstvērtīgs medus ādu padara zīdaini gludu, elastīgu un pirts rituālus interesantākus un baudāmākus

Medus galvenās sastāvdaļas ir glikoze un fruktoze, cukuri, kurus cilvēka organisms uzsūc uzreiz un nemainīgā formā.

Ķermeņa procedūrās medu sāka izmantot jau senajā Tibetā, tas ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem ķermeņa ādas atjaunošanai kā arī celulīta apkarošanai. Medus masāža palīdz samazināt strijas pēc dzemdībām, tāpat to iesaka izmantos locītavu problēmu un imunitātes traucējumu gadījumā.

Medus ir labi izmantojams pirms pēršanās, pievienojot to skrubim. Medu var pievienot arī skrubim uz sāls bāzes, taču ļoti labi tas iedarbojas, ja ir iemaisīti derīgie un piemērotie augi, medus uzsūc un pastiprina to īpašības, kā arī pats šādā kombinācijā darbojas kā ādas poru atvērējs un pastiprina augu tīrošās īpašības. Šeit izmanto rūgtos augus – vībotnes, vērmeles, pelašķus, kumelītes, kalmes u.t.t. Medus baro ķermeni, pastiprina pirts iedarbību. Ja vasarā svaigos augus liek kopā ar medu, tas, iesūcoties ādā, palīdz ķermenī ievilkt vērtīgās vielas. Ziemā lieliska piedeva medum ir egļu, priežu vai kadiķu skujas, kas smalki sagrieztas un sagrūstas piestiņā vai samaltas gaļas maļamajā mašīnā.

Medus un pirtiņa sader kā cimdiņš ar roku. Ja esi liels pirtiņu cienītājs un rūpējies par savu ādu, iesakām iegādāties augstvērtīgu medu, ko ne tikai varēsit pievienot saviem tējas rituāliem, bet arī SPA procedūrām, pabarojot savu miesu un garu pirtiņā!